گروه معماری داخلی کریچ karich
اشتراک گذاری
فروشگاه کریچ

روشویی
Karich-W323

روشویی Karich-W323

توضیحات

کلیه ویژگیهای بدنه مدل W323در این طرح نیز اعمال شده که درجای خود قابل مطالعه است با یک ویژگی یا پوینت خاص که درب در فضای بالای کار قرارگرفته و درفضای زیر درب یک باکس زیبا برای جای حوله و اکسسوری تعبیه شده است.که این امر زیبایی خاصی را به محصول ارزانی داشته است.

در این مدل نیز برای درب میتوان از انواع متریال سرامیک(در طراحهای متفاوت یا برجسته) چوب یا PVC طرحدار یا رنگ شده بهره برد.

ویژگی ها و جزئیات
ویژگی های جزئیات
سری محصولاتW  – محصولاتی است که در عین وال هنگ بودن از مزایای کشوی سرامیکی نیز برخورداراست.

این سری از محصولات زیبا و بی نظیر اولین نمونه روشویی سرامیکی یکپارچه کشودار با مجرای خروجی پنهان ثبت شده در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که با ویژگیهای منحصر بفرد خود انقلاب بزرگی را دراین صنعت بنام خود رقم زد، تا قبل از این رویداد روشویی های سرامیکی بجهت طول عمر بالای سرامیک و صفحه و لگن یکپارچه از مزایای بسیاری برخوردار بودند ولی چون امکان نصب درب یا کشو بر روی این سبک از کار وجود نداشت همواره این ضعف بزرگ را با خود یدک میکشید و جایگاه مناسبی در رده بندی محصولات بهداشتی ساختمان نداشت ولی اکنون دراین  فصل روشن باروری و شکوفایی محصولات سرامیکی، این ضعف بزرگ تبدیل به حسن گردید و نقطه عطفی شدتا محصولات سرامیکی به جایگاه ارزشمند خود در صنعت لوازم بهداشتی ساختمانی دست پیداکند. این مجموعه با کشف ضلع سوم مثلث تولید محصولات سرامیکی  و تکمیل سه ضلع این مثلث:

  • کیفیت بالای ساخت و مونتاژ سرامیک
  • قابلیت ایجاد درب و کشو در سرامیک
  • عایق فایبر گلاس انحصاری و بادوام لگن های کریچ

اساس محبوبیت مبتنی بر کیفیت و ماندگاری بالای محصولات را بنا نمود.

یک ویژگی دکوری زیبا که به کار افزوده شده است .
© کپی رایت 2022 / تمامی حقوق برای گروه معماری داخلی کریچ محفوظ است.
enemad-logo